Články

Tvarujúca spodná bielizeň, áno či nie?
Ako je možné že tie ženy v časopisoch a na bilbordoch majú dokonalú postavu bez náznaku gramu tuku či jedinej chybičky krásy. Aj vy si často kladiete túto otázku? Všetky však vieme, že akokoľvek sa snažíme realita je iná a postavu a..
Tipy ako si vybrať sexi spodnú bielizeň
Spodná bielizeň musí zvádzať na prvom mieste však musí byť pohodlnosť spodnej bielizne. Zrejme každá z nás túži po neodolateľnej spodnej bielizni, ktorá z nás urobí zvodkyňu. Niekedy však práve pohodli pri nosení je to čo ženy odvedie od..
Neviete si vybrať podprsenku? Mi vám poradíme ako
Výber správnej veľkosti podprsenky je veľmi dôležité pre zdravie a pohodlie. My Vám poradíme, ako na to. Odteraz vás už tlačiť nebude! V priemere každá druhá žena nosí podprsenku nesprávnej veľkosti. Nie každá z nás si vie totiž zvo..
O značke GUESS
Každý z nás iste pozná celosvetovo uznávanú módnu značku GUESS. Celá spoločnosť sa prezentuje zmyselnosťou čistou krásou a túžbou po nových vzrušujúcich zážitkoch vo svete módy. Značka GUESS sa výrazne vnorila do povedomia mlad..
Pánska spodná bielizeň, vyznáte sa v nej? Viete si zvoliť ten správny model?
Spodná bielizeň je to prvé do čoho vkĺznete každé ráno predtým než si na seba oblečiete čokoľvek ďalšie. Páni však svojej bielizni nevenujú toľko pozornosti ako ženy. Pričom jej výber je veľmi dôležitý, aby ste sa cítili celý deň pohodlne. My Vám ..
Čo ste nevedeli o značke Calvin Klein
Možno vás prekvapí, že značka Calvin Klein ako prvú predstavila svoju kolekciu kabátov, ktorú ponúkala v malom obchodíku v New Yorku. Už po roku dvaja priatelia so svojou kolekciou luxusných kabátov zožali obrovský úspech. Ľudia milujú ich kvalit..
0 komentáre k tomuto článku - zobraziť komentáre
Blog sa pripravuje...
Zobrazuje sa 1 až 7 z 7 položiek (1 stránok)